نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دعا میکنم امشب که خوابیدم صبح دیگه بلند نشم

4365
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45106
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دعا میکنم امشب که خوابیدم صبح دیگه بلند نشم

سلام دوستان شبتون بخیر
    گفتنش برام سخته ولی الان واقعا همین دعا رو دارم...امیدم فقط کمک شماست.
    دانشگاه خوبی درس میخونم رشته مهندسی شیمی...نقاشیم خوبه...حداقل فکر میکنم استعداد دارم...قیافم خوبه نمیدونم چرا در مورد قیافم دارم میگم ولی میخوام اطلاعت کامل بدم!
    آدم درونگراییم....گاهی فکر میکنم خیلی بیش از حد...همیشه ناراحت و عصبیم، بیشتر بخاطر رفتار بقیه باهام...واقعیتش تا حالا هیچکس دوستم نداشته....خودم فکر میکنم به این دلیله که عصبی و یا گاهی حسودم...شایدم اغلب!
    تازگیا یک آدم منفی شدم...منی که قبلا شاد بودم...الان دو قدم راهو نمیتونی باهام بیای از بس فکرم حول هر چیز منفی میگرده...
    از امید چیزی نگو برام...الان مرور میکنم خاطراتمو..‌.که چون این جوری بودم کسی طرفم نیومد و آره خودمو انگار کشتم...هر زنی نیاز داره که دوستش داشته باشن...نگاش کنن...تحسینش کنن.
    حالم خوب نیس چون هیچوقت زن نبودم انگار...اصلن کسی هم نبود که بیاد بگه فلانی داری چکار میکنی تو یه زنی ...
    دوستم که نداشتن اینجور شد...به خودم اومدم دیدم ای داد بیداد خودمم خودمو دوس ندارم.
    خب شرایط خونوادگیم طوریه که نیاز دارم ازدواج کنم...اتاق ندارم...تصورشو بکن که چقدر سخته هم با این سن هم با این روحیات جایی نداشته باشی برای خودت، وسایلت...
    لطفن کمکم کنید که بفهمم کیم...بفهمم یه زن چجوریه...به خود رسیدن چه طوریه وقتی هیشکیو نداری که ببینتت...گوش بهت بده...‌
    ۲۳ سالمه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دعا میکنم امشب که خوابیدم صبح دیگه بلند نشم

سلام به شما دوست عزیز
    از متن نوشته شده توسط شما کاملا مشخص است که در شرایط روحی سختی قرار دارید اما عزیزم موضوع مهمی که شما نیاز است به آن توجه داشته باشید این است که شما خیلی از موارد مثلا شرایط خانوادگی و یا خانواد خود و یا ظاهرتان و جای که دنیا آمده اید و... را نمی توانید تغییر بدهید اما خیلی از موارد بستگی به انتخاب های خود شما دارد از جمله اینکه به چه سبکی زندگی کنید اینکه دیگران چگونه به شما واکنش نشان می دهند و دیدگاه انها چیست اهمیت زیادی ندارد و بهتر است از سرزنش کردن خودتان دست بردارید و سعی کنید که علایق خود را بشناسید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید اگر بخواهید با سرزنش کردن خودت پیش بروی باعث می شود که نتوانی از استعدادها ، شرایط تحصیلی ، زیبای و... که داری استفاده کنی چون تنها قسمت های منفی زندگی خود را مشاهده می کنی در صورتی که شما اگر در زمان فعلی از نظر اقتصادی و اجتماعی در سطح پایین تری هستید می توانید با تحصیلات بهتر و داشتن یک شغل مناسب و روابط اجتماعی بیشتر با همسالان و هم دانشگاهی ها هم زمینه موفقیت خود را افزایش بدهید و هم اینکه تجربه احساسی بهتری داشته باشید .
    در این مسیر بهبود شرایط روحی شما در اولویت قرار دارد و شما با بهبود شرایط روحیتان و شناحت خوذتان می توانید در مسیر رسیدن به شرایط بهتر اجتماعی و حتی ازدواج تصمیم گیری داشته باشید .
    در این مسیر بهتر است یک دوره شناخت درمانی را تجربه کنید تا بتوانید شرایط بهتری را به کمک متخصص مورد بررسی قرار بدهید و در مسیر تغییر به سمت چیزهایی که دوست دارید گام بردارید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد